<
Skip to content ↓

Lent Term Certificates 2019

Congratulations to the following children who have been awarded certificates this term - 

END OF TERM CERTIFICATES – LENT TERM 2018

 

6H                ATTAINMENT                   Hugo Maxwell

                    EFFORT                           Hannah Chamadia

                    COURTESY                      Luke Curtis

                    PROGRESS                     Emma Myatt

 

6R                ATTAINMENT                   Chloe Masson

                    EFFORT                           Riley Burnikell

                    COURTESY                      Lucia Graney

                    PROGRESS                     Oliver Newell

 

5W               ATTAINMENT                   Anna Paulides

                    EFFORT                           Hector Rose

                    COURTESY                     Thyasha Rajakanthan

PROGRESS                     Joseph Picardo

         

5I                 ATTAINMENT                   Saskia Austin

                    EFFORT                           Hesper Holden

                    COURTESY                      Stevie Santhiapillai

                    PROGRESS                     Sophia Falero

 

4A                ATTAINMENT                   Hannah Griffin

                    EFFORT                           Jack Wormald

                    COURTESY                      Ashni Gosrani

                    PROGRESS                     Sophia Hamoda

 

4B                ATTAINMENT                   Martha O’Grady

                    EFFORT                           Haocheng Wang

                    COURTESY                      Emilia Adese

                    PROGRESS                     Heindra Dissanayake

 

3JP              ATTAINMENT                   Ali Guney

                    EFFORT                           Callum Rockey

                    COURTESY                      Daniel Edwards

                    PROGRESS                     Alyena Watford

 

3B                ATTAINMENT                   Edward Watson

                    EFFORT                           Matilda Morgan

                    COURTESY                      Freddie Johns

                    PROGRESS                     Tommi Hedges

 

2O                PROGRESS                     Zachary McMordie

                    EFFORT                           Charlotte Kilbourn

                    COURTESY                      Lauren Griffin

 

2W               PROGRESS                     Bella Watson

                    EFFORT                           Digby Harman

                    COURTESY                      Ella Jenkins

1D                PROGRESS                     Anthony Dempsey

                    EFFORT                           Elah Chan

                    COURTESY                      Eleanor Brown

 

1J                 PROGRESS                     Freddie Joyner Collins

                    EFFORT                           Ava Falero

                    COURTESY                      Osandi Dissanayake

 

RC               PROGRESS                     Lex Lau

                    EFFORT                           Audrey Jenkins

                    COURTESY                      Shreya Sivananda

 

RCH             PROGRESS                     Orson Mauger

                    EFFORT                           Ruby Sturgess

                    COURTESY                      Carter-Jae O’Neil

 

YEAR 6 COMPUTING                           Daniel Bower

YEAR 6 DRAMA                                   Chloe Masson

YEAR 6 MUSIC                                     Sreya Vegasana

YEAR 6 SPORT – BOYS                       Adam Woods

YEAR 6 SPORT – GIRLS                      Robyn Curtis

YEAR 6 FRENCH                                  Laura Sullivan

 

YEAR 5 COMPUTING                           Anna Paulides

YEAR 5 DRAMA                                   Emily Rogers

YEAR 5 MUSIC                                     Nathaniel Sawyer             

YEAR 5 SPORT – BOYS                       Tom Gibbs   

YEAR 5 SPORT – GIRLS                      Emily Rogers         

YEAR 5 FRENCH                                  Maia Fried

 

YEAR 4 COMPUTING                           Toby Richards

YEAR 4 DRAMA                                   Martha O’Grady

YEAR 4 MUSIC                                     Reggie Watson      

YEAR 4 SPORT – BOYS                       Ben Junginger                  

YEAR 4 SPORT – GIRLS                      Anya Coutinho

YEAR 4 FRENCH                                  William Watford

         

YEAR 3 COMPUTING                           Mollie Bolter 

YEAR 3 DRAMA                                   Edward Johnson

YEAR 3 MUSIC                                     Mollie Bolter

YEAR 3 SPORT – BOYS                       Freddie Johns        

YEAR 3 SPORT – GIRLS                      Poppy Traynier       

YEAR 3 FRENCH                                  Tommi Hedges

         

YEAR 2 COMPUTING                           Mila Poulton

YEAR 2 DRAMA                                   Arabella Williams

YEAR 2 MUSIC                                     Ella Jenkins 

YEAR 2 SPORT – BOYS                       Otis McMordie

YEAR 2 SPORT – GIRLS                      Mabel Rose

YEAR 2 FRENCH                                  Poppy Cole

 

YEAR 1 COMPUTING                           Adriano Bibby

YEAR 1 DRAMA                                   Charles Doble

YEAR 1 MUSIC                                     Nico Kazakos

YEAR 1 SPORT – BOYS                       Kingston Haye

YEAR 1 SPORT – GIRLS                      Lucy Junginger

YEAR 1 FRENCH                                  Isabella Morris

 

REC COMPUTING                      Jack Buchanan

REC DRAMA                    Thomas Stanway

REC MUSIC                               Jacob Fried  

REC SPORT – BOYS                  Matthew Zhou

REC SPORT – GIRLS                 Poppy May Hugo    

REC FRENCH                             Elliot Verazzo